SATEN YÜZ GERME

Btl Exilis Elite Saten Yüz Germe
Ameliyatsız yüz germe ve cilt gençleştirme uygulamarının etkili ve popüler yöntemlerinden birisidir. Enerji bazlı bir uygulama olup BTL Elite Exilis saten etkisi nedeniyle “Saten Yüz germe “olarak bilinmektedir. Uygulamada Radyofrekans ve Ultrason enerjisinin aynı anda kullanılması ile ciltteki kollajen miktarının artırılması ve elastin bantlatın güçlendirilmesi ile hem yüzde lifting hem de kırışıklıklarda azalma sağlanmakta.
FDA Onaylı Göz çevresi ve Yüz Uygulaması
İki ayrı teknoloji olan Ultrason ve radyofrekans enerjisini bir arada barındıran BTL Exilis Elite cihazı vücut ve yüz bölgelerine ayrı ayrı uygulanır. Ağrısız ve acısız olan bu cihaz, ultrasonun ses dalgası mekanik enerjisi ile radyofrekans enerjisini güçlü bir şekilde birleştirerek aynı anda bağ dokusuna gönderir. Kolojen üretimini tetiklemek için bu teknoloji ile bağ dokusu derinden yüzeye kadar ısıtılır. Böylece kolajen üretimi tetiklenir. Aynı zamanda cildimizin elastikiyetini sağlayan elastin lifleri de sıkılaştırılır. Hedeflenen dokulara ulaşan bu enerji diğer dokulara zarar vermez. Ciltte saten etkisi yarattığı için saten yüz ve vücut germe cihazı olarak adlandırılır.
Uygulama haftada 1 kez olmak üzere 4 seans şeklinde yapılır. Herhangi bir anestezi gerektirmez, her mevsim uygulanabilir. Etkisi ilk seanstan itibaren görülür ve yıl boyu devam eder

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp