Blog

Gençlik Aşısı

gençlik_aşısı_hyaluronik_fiyat

Sonsuz gençlik ve güzellik kaynağı henüz bulunamasa da zamana, sigara, güneş ve stres gibi kötü çevresel koşullara karşı daha canlı, daha ışıltılı bir cilt için güçlü bir silahımız var artık. Gençlik aşısı olarak adlandırılan bu uygulama; cilt nemini arttıran ve çizgilenmeleri azalltan Hyaluronik Asit ve cildi Sonsuz gençlik ve güzellik kaynağı henüz bulunamasa da zamana ve sigara, güneş, stres gibi kötü çevresel koşullara karşı daha canlı, daha ışıltılı bir cilt için güçlü bir silahımız var artık. Gençlik aşısı olarak adlandırılan bu uygulama; cilt nemini arttıran ve çizgilenmeleri azalltan Hyaluronik Asit ve cildin yapıtaşları olan aminoasit, vitamin ve mineral kombinasyonlarını içerir. Sadece bir seansta bile farkedeceğiniz daha ışıltılı ve taze bir görünüm için Gençlik Aşınızı yaptırmanızı öneririz

Female

FEMALE OCAK2019Güzelliğin Gücünü Keşfet

Lazer Tedavileri

Akne_sivilce_izleri

YÜZ KIZARIKLIK VE KILCAL DAMAR TEDAVİSİ (ROZASE, ROZA TEDAVİSİ)

Roza hastalığı burun, çene, alın, yanaklar gibi yüzün orta kısmını tutan, kızarma ve yanma atakları ile başlayıp daha sonra sivilceler, kalıcı kızarıklık, kılcal damar artışı yapan, deride ödem ve doku şişliği yapan kronik bir deri hastalığıdır. Gül hastalığı ve gülleme adı ile de bilinir.

SİVİLCE (AKNE) VE SİVİLCE İZLERİNDEN NASIL KURTULURUM?

Akne_sivilce_izleriSivilce temelde ergenlerin hastalığıdır bu yaş grubunun %85’ini bir şekilde etkiler, çok nadiren ergenlik dönemi sonrasında da başlayabilir. Akne oluşumuna sebep olan genetik faktörler, hormonal sebepler, mekanik travma, kullanılan kozmetik ürünler ve alınan gıda dermatolog hekiminiz tarafından değerlendirilir ve kişiye özgü tedavi başlanır.

PRP

PRP

PRP Mucizedir

Bize bir tüp kan verin size kendi büyüme hücrelerinizle mucize verelim.

Bir uygulama olsun ki 45 dakikada hem kırışıklık düzeltsin, hem leke açsın, hem saç çıkarsın, hem cilde ışıltı versin, hem sivilce ve yara izlerini düzeltsin hem de hiç bir yan etkisi olmasın.

Botoks Uygulamasında En Çok Merak Edilen Konular

Antalya'da Botoks Fiyat Listesi

Korkulu rüyamız yaşlanmaya karşı mücadelemizde hala en etkili silahımız Botoks.

Peki güvenli mi, yaşlanınca mı başlayalım, ilk çizgiler oluşunca başlayalım da koruyucu etki mi oluştursun, pahalı mı ?

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp