Blog

StarWalker,

StarWalker,

StarWalker, 4 tamamlayıcı lazer dalga boyunda çalışan olağanüstü 14 laser modalitesine sahiptir. ASP teknolojisine dayanan StarWalker modları, daha önceki teknolojilerde mümkün olmayan özel tedavilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirilmiştir.

FOTONA SP DYNAMIS

MULTI UYGULAMALARDA YENİ JENERASYON

Fotona SP DYNAMIS, her yönüyle, bütün estetik ve anti-aging uygulamaları sağlamak üzere tasarlanmış dual bir laser sistemidir. Fotona SP laserleri Er:YAG ve Nd:YAG dalga boylarını bir araya getirerek, estetik, cerrahi ve jinekoloji alanında çok geniş tedaviler sağlamaktadır. Nd:YAG dalga boyu cildin derinlemesine katmanlarına ulaşmakta etkiliyken, Er:YAG 2940 dalga boyu yüzeysel kusurları siler, görsel olarak çekici, uzun süre kalıcı sonuçlar yaratır. Fotona tek sistemde Er:YAG, Nd:YAG laserlerine olarak, lipoliz ve birçok cerrahi prosedür için QCW Nd:YAG modunu birleştirir.

Gençlik Aşısı

gençlik_aşısı_hyaluronik_fiyat

Sonsuz gençlik ve güzellik kaynağı henüz bulunamasa da zamana, sigara, güneş ve stres gibi kötü çevresel koşullara karşı daha canlı, daha ışıltılı bir cilt için güçlü bir silahımız var artık. Gençlik aşısı olarak adlandırılan bu uygulama; cilt nemini arttıran ve çizgilenmeleri azalltan Hyaluronik Asit ve cildi Sonsuz gençlik ve güzellik kaynağı henüz bulunamasa da zamana ve sigara, güneş, stres gibi kötü çevresel koşullara karşı daha canlı, daha ışıltılı bir cilt için güçlü bir silahımız var artık. Gençlik aşısı olarak adlandırılan bu uygulama; cilt nemini arttıran ve çizgilenmeleri azalltan Hyaluronik Asit ve cildin yapıtaşları olan aminoasit, vitamin ve mineral kombinasyonlarını içerir. Sadece bir seansta bile farkedeceğiniz daha ışıltılı ve taze bir görünüm için Gençlik Aşınızı yaptırmanızı öneririz

Female

FEMALE OCAK2019Güzelliğin Gücünü Keşfet

Lazer Tedavileri

Akne_sivilce_izleri

YÜZ KIZARIKLIK VE KILCAL DAMAR TEDAVİSİ (ROZASE, ROZA TEDAVİSİ)

Roza hastalığı burun, çene, alın, yanaklar gibi yüzün orta kısmını tutan, kızarma ve yanma atakları ile başlayıp daha sonra sivilceler, kalıcı kızarıklık, kılcal damar artışı yapan, deride ödem ve doku şişliği yapan kronik bir deri hastalığıdır. Gül hastalığı ve gülleme adı ile de bilinir.

SİVİLCE (AKNE) VE SİVİLCE İZLERİNDEN NASIL KURTULURUM?

Akne_sivilce_izleriSivilce temelde ergenlerin hastalığıdır bu yaş grubunun %85’ini bir şekilde etkiler, çok nadiren ergenlik dönemi sonrasında da başlayabilir. Akne oluşumuna sebep olan genetik faktörler, hormonal sebepler, mekanik travma, kullanılan kozmetik ürünler ve alınan gıda dermatolog hekiminiz tarafından değerlendirilir ve kişiye özgü tedavi başlanır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp