LAZER TEDAVİLERİ

lazer-tedavisi-antalya

BABY FACE THULIUM LAZER

Baby Face nedir ?
Baby Face Beauty lazer destekli
bir cilt yenileme sistemidir. Thulium lazerin cilt yenileme özelliği, deri altında etki gösteren etkili anti-aging, leke giderici ve cilt yenileyici nano teknolojiyle üretilmiş özel maddelerin cildin alt katmanlarına ulaştırarak optimum fayda sağlıyor.
❤️Neden Baby Face?
⏰ Öncelikle tedavi süresinin kısa olması (10-15 dakika süre)
? Ağrısız bir yöntem
?Kısa sürede geçen hafif bir kızarıklıktan başka herhangi bir yan etkinin olmaması ve tedavinin sonrasında günlük yaşama geri dönülebilmesi
❤️Baby Face Beauty nasıl uygulanır?
Bakım iki aşamada yapılır. İlk aşamasını cildin duruma göre thulium lazer ışığı ile cildin yüzeyinde oldukça küçük çapta dakikada 6.000 adet yarattığı mikrokanallar açılır. Ardından ikinci aşamada cildin ihtiyacına göre thulium lazer desteği ile açılan mikrokanallardan cilt altına kendi özel ürünleri yedirilir, sonrasında olarakta maske uygulaması ile tedavi tamamlanır.
❤️Baby Face Beauty hangi amaçlar için kullanılabilir?
Gözenek ve cilt sıkılaştırma
Cilt aydınlatma
Kırışıklık giderme
Anti-aging bakım
Melazma
Pigment - Leke azaltılması
Akne izlerinin azaltması
Boyun ve dekolte gençleştirme
Baby Face Beauty kaç seans uygulanmalıdır?
Kişinin cildindeki sorununa bağlı olarak 1-2 hafta aralıklarla 3-4 seans uygulanabilir. Tek seans bile sonuçları açısından oldukça tatminkardır.

Uzman hekim elinde Lazer tedavileri mucizeler yaratır.

Lazerle istenmeyen tüyleriniz, sivilceleriniz ve izleri, cilt lekeleriniz, varisleriniz, yüzde kılcal damarlanma, çatlaklar, et beni ve siğiller, tırnak mantarı, dövme ve kalıcı makyaj silme hatta terleme ve ameliyatsız bölgesel incelme tedavisinde bir telefon kadar yakınınızdayız.

KARBON LAZER PEELİNG

Karbon lazer peeling, Q-switched Nd-YAG lazer ile yapılan, leke açmada, gözenek küçültmede, cilt ton farklılıkları ve ton açmada, cilt gençleştirmede kullanılan bir lazer sistemidir. Q-switched Nd-YAG lazerin etkisini artırmak için işlemden 15 dk. önce yüze karbon solüsyon sürülür. Bu karbon solüsyonu cilt ve gözenek içine girdiği için lazerin etkisini artırmakta, lazer ile karbon deriden kaldırılır iken bir miktarda peeling yapmaktadır. Aynı zamanda işlem sırasında ısı ile kollogen sentezi artmakta, gözeneklerde küçülme ve antiaging etki oluşmaktadır. Q-switched Nd-YAG lazer ve karbonun birlikte etkisi ile ton farklılıkları ve lekelerde azalma olmaktadır.

Karbon peeling işlemi, gözenek genişliği, yüzde yağlanma problemi, lekeleri ve ton farklılıkları olan ve ayrıca gençleşme isteyen hastalara uygulanabilir.

Karbon solüsyonu 15 dk ciltte bekletildikten sonra işleme başlanır. 10 dk. işlem sonrası ciltte çok hafif pembelik dışında bir yan etki oluşmaz, kişi günlük yaşantısına devam edebilir.

4-6 seans 2 hafta aralıklar ile uygulanır. İlk seans sonrası bile hemen farkedilen aydınlanma başlar, dermatolog hekiminiz işlemin etkisini artırmak için sizin cildinize özel kremler ile tedavinizi tamamlar. Yoğun leke problemi olan hastalarda 10 seansa kadar çıkılabilir. Özellikle iğnesiz ve yan etkisi olmayan işlem isteyen kişiler için çok uygun bir tedavi seçeneğidir. İşlem sonrası deride soyulma olmaz, yan etki oluşmaz, sadece güneş koruyucu krem kullanımı önerilir. Karbon lazer peeling yaz dönemlerinde bile uygulanabilen bir uygulamadır, güvenlidir. Sadece işlem sonrası sıcak uygulamalar ve sıcak banyo önerilmez. Leke ve antiaging tedavi etkileri 3. ayda görülmeye başlanır. İhtiyaç olursa yıllık hatırlatma seansları yapılabilir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp