ELLERİNİZ DE GENÇLEŞSİN!

El estetiği neredeyse yüzümüz kadar önemli. Yaşla birlikte derimizde oluşan nemsizlik, kollojen ve elastin dokudaki kayıp, genetik özellikler ellerde çizgileri ve lekeri arttırır. Kişinin ellerindeki kırışıklık, leke ve yağ dokusundaki çöküklükler belirginse yaşını kolayca ele verebilir. Bu görüntünden artık çeşitili yöntemler ile kurtulmak mümkün...

Laser peeling uygulaması:

Laser ile derinin üst tabakasında soyulma yaratıp, lekelerin azaltılması ve aynı seansta deri içine hyaluronik asitin uygulanması ile derinin neminin tekrar sağlanması hedeflenir.

İşlem ayda 1 kez uygulanır 2 veya 4 seans uygulanır. Sadece uygulanıldığı gün hafif bir kızarıklık beklenir. Uygulama sonrası deride nem artışı, lekelerde azalma ve parlak, gergin cilt görüntüsü ortaya çıkar.

Mezoterapi uygulamaları:

Dermatoloğunuz tarafından derinizin incelenmesi ile; el üzerinizde çizgiler, leke benzeri hangi problem yoğun ise ona uygun mezoterapi solusyonu seçilir. Mezoterapi tabanca sistemi ile ağrı hissedilmeden elllerinizin ihtiyacı olan serum ve büyüme faktörleri, deri içine enjekte edilir. İşlemin 3 hafta ara ile 4 seans tekrarlanması önerilir.

Hyaluronik asit dolgu uygulaması:

Hyaluronik asit cildimizin yapısında olan elastikiyet ve nem sağlayan ana yapı taşıdır. Hyaluronik asit seviyesi yeterli olduğunda cilt mükemmel ve çizgisizdir. Yaş artıkça cildimizde azalması başlar ve çizgiler artar. Hyaluronik asitli dolgular ile cilt elastikiyetinin ve neminin tekrar kazanılması sağlanır.

El gençleştirmede ve el üstü güzelliğimizde bazen bu yöntemleri birlikte de uygulamak gerekebilir

İşlem sonrası düzenli güneş koruma ve nemlendiricili kremler önerilir.