Magellan Vampire Lift

Basliksiz-1-768x535-1

Kim Kardashian başta olmak üzere Gisele Bundchen, Bar Refaeli ve daha birçok ünlü ismin güzelliğini borçlu olduğu yöntem, sarkmış ve görünümü bozulmuş yüz hatlarını onarıyor ve yüzde toparlanma, gençleşme sağlıyor. Kişinin kendi kanından elde edilen, rejenerasyonu sağlayan hücreler ve çeşitli vitamin kombinasyonunun özel bir teknikle uygulama yöntemi olan Vampire Facelift, son dönemin en çağdaş ve en az müdahale içeren yaşlanma karşıtı tedavilerden sayılıyor.

Kendi kanınızdan gelen kök hücreler ve trombosit büyüme faktörleriyle gençleşmek istiyorsanız, alerji riski olan uygulamalardan kaçınıyor ve doğal bir görünüm peşindeyseniz Magellan Vampire Facelift sizin için ideal bir uygulamadır. İle aynı seansta hem cildiniz, hemde cilt altı dokunuz onarılır, fibroblaslar uyarılarak daha parlak ve canlı bir cilt elde edilir.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Uygulama:
Kişinin kendi kanından, Magellan sistemiyle büyüme faktörleri ve istenilen hücreler elde edilir. Büyüme faktörleri yüze enjekte edildiğinde, yeni hücre oluşumu için kök hücreleri uyarır. Böylelikle yeni kolajen, yeni fibroblast, yeni kan hücrelerinin salınımı sağlanır.

Uygulama Süresi:
Ortalama 40 dakika süren tek seanslık bir uygulamadır.
Sonrasında günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Etkisi:

  • Yüz şekli yeniden yapılanır, sarkmış ve görünümü bozulmuş yüz hatları onarılır.
  • Cilt tonu ve yapısı daha iyi görünür.
  • Dokuda onarım ve gençleşme meydana gelir.
  • Uygulamayı yaptırdığınız andan itibaren ciltte yenilenme sürece hemen başlar.
Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp